Rekrutacja on-line

Fizjologia człowieka z elementami patologii

 

 

Hanna Krauss i Przemysław Sosnowski (red.)

 

Fizjologia człowieka z elementami patologii

Skrypt dla licencjackich kierunków medycznych

 

Miejsce i rok wydania: Poznań 2009

Wydanie: pierwsze

Objętość: s. 424

Format: 170x240mm

Oprawa: miękka

ISBN 978-83-60038-08-6

Cena: 42 zł

Cena dla studentów WSPiA: 39 zł

 

NAKŁAD WYCZERPANY

 

 

 

Od AutorówSzanowni Państwo! Niniejszy skrypt, dedykowany w szczególności Studentom licencjackich kierunków medycznych, stanowi kompendium informacji niezbędnych do zrozumienia podstawowych, a przez to szczególnie istotnych zjawisk fizjologicznych odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Autorzy dokładali starań, aby każdorazowo po omówieniu fizjologii poszczególnych układów i narządów znalazły się informacje na temat podstawowych zaburzeń ich funkcjonowania i patologii. Opracowanie, które mają Państwo w rękach, w założeniu ma pomóc Studentom w zgłębieniu zasadniczych obszarów wiedzy z zakresu fizjologii i patologii oraz w opanowaniu zagadnień teoretycznych ułatwiających przygotowanie do zajęć praktycznych i pracy z pacjentem.

Jak mawiał Arystoteles „prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn”, tak więc zachęcamy do poznania przyczyn i skutków procesów zachodzących we własnym organizmie.

 

 

Do pobrania:

Spis treści

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji