Wychowawca kolonijny/ animator

    Pracodawca: , Łeba/Jastrzębia Góra/Poddąbie/Jura/Pieniny/Góry Św
    Numer oferty: 623-2019
    Wymagania:

    Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS

    poszukuje Wychowawców kolonijnych/ animatorów na tematyczne obozy z dziećmi i młodzieżą (np. Obóz Przygody, Cyber Gracza, Lego, Małego Kucharza, Muzyczne, Taneczne i wiele innych)

    Wyjazdy: Łeba/Jastrzębia Góra/Poddąbie/Jura/Pieniny/Góry Świętokrzyskie/Beskidy/Giżycko

    Wymagania:

    • aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego
    • doświadczenie w pracy z dziećmi/ młodzieżą
    • odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

    Obowiązki:

    • opieka nad uczestnikami
    • realizacja programu obozu
    • animacja zajęć integracyjnych
    • transport dzieci na i z miejsca obozu

    Oferujemy:

    • umowa zlecenie
    • zakwaterowanie, wyżywienie
    • ubezpieczenie NNW
    • zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki
    • praca w ciekawym zespole kadry
    • szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas

    Pełna oferta obozów, terminy i program na www.kompas.pl

    Terminy:

    1. 24.06-05.07.2019
    2. 06.07-17.07.2019
    3. 18.07-29.07.2019
    4. 30.07-10.08.2019
    5. 11.08-22.08.2019

    Uwaga!

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres praca@kompas.pl