Rekrutacja on-line

Wychowawca Kolonijny

    Pracodawca: , Kudowa Zdrój
    Numer oferty: 669-2019
    Wymagania:

    Praca dla Studentów lub Absolwentów - Wychowawca Kolonijny - Kudowa Zdrój

    Oferujemy;
    - Pracę na miesiąc wakacji - w terminie od 22.06 do 17.07 lub podział na turnusy - I turnus 15 dni 1800 zł netto, II turnus 12 dni 1440 zł netto - mile widziana osoba chętna na oba turnusy.

    - Zakwaterowanie i wyżywienie w Sanatorium "Jagusia",
    - Wycieczka do Czech "Jaskinia Macocha" bezpłatnie,

    Zadania;
    - Praca Wychowawcy Kolonijnego

    Wymagania;
    - Ukończone 18 lat,
    - Ukończony Kurs Wychowawcy Kolonijnego lub chęć ukończenia kursu,
    - Studenci lub Absolwenci studiów Pedagogicznych, specjalność sportowa lub kierunków związanych ze sportem,
    - Odpowiedzialność,
    - Dyspozycyjność,
    - Samodzielność,
    - Gotowość do pracy,

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt osobisty - Pon - Pt, w godz. 8.00 - 15.00 na ul. 28 Czerwca 1956 r., nr 211, pokój numer 101.