Stewardesa / Steward

    Pracodawca: ,
    Numer oferty: 559-2019
    Wymagania:

    STEWARDESA / STEWARD B737

     na sezon lato 2019

    Terminy obowiązkowych szkoleń:

    • 29-31.03
    • 05-07.04
    • 12-14.04
    • 26.04-06.05

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

     ✓ Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom

     ✓ Realizacja celów sprzedażowych firmy na pokładzie samolotu

    ✓ Reprezentowanie przewoźnika podczas wydarzeń wizerunkowych

    WYMAGANIA

     ✓ Wykształcenie średnie maturalne i rozpoczęte studia

     ✓ Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

    ✓ Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (drugi język będzie atutem)

     ✓ Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania

     ✓ Gotowość do udziału w szkoleniach w Warszawie przez okres około 4 tygodni

    OFERUJEMY

     ✓ Umowę zlecenie na okres wakacji, atrakcyjne wynagrodzenie

     ✓ Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym lotniczą pasją

    ✓ Możliwość poznania najpiękniejszych kurortów w Europie, Azji i Afryce

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:

     student_praca@enterair.pl