Rekrutacja

Sprzedawca

  • Praca
    Sprzedawca
    Pracodawca: , Skórzewo
    Numer oferty: 350-2018
    Wymagania:

    SPRZEDAWCA

    w sklepie z naturalnymi kosmetykami

    MIEJSCE PRACY: Skórzewo

    Jeśli jesteś osobą, dla której obcowanie z naturą jest częścią dnia codziennego i chcesz być kawałkiem naszego naturalnego świata zapraszamy do naszego zespołu. W naszym asortymencie planujemy mieć kilka dobrze wyselekcjonowanych kosmetyków marek ekologicznych. Mają to być kosmetyki kolorowe (makijaż), kosmetyki pielęgnacyjne oraz naturalne środki do czyszczenia i pielęgnacji domu.

    Obowiązki:

    - obsługa klientów stacjonarnych oraz klientów sklepu internetowego

    - edukacja klientów w zakresie wiedzy na temat poszczególnych produktów

    - dbanie o właściwą ekspozycję towarów

    - kontrola stanów magazynowych

    Wymagania:

    - doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym

    - umiejętność pracy w zespole

    - łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem, komunikatywność

    - dyspozycyjność (praca zmianowa i w weekendy)

    - wysoka kultura osobista

    - komunikatywna znajomość j. angielskiego

    - wykształcenie min. średnie

    Oferujemy:

    - możliwość ciekawej pracy

    - pracę w młodym, energicznym zespole

    - przyjemną atmosferę pracy,

    - możliwość poznawania gamy nowych produktów

    - możliwość elastycznego grafiku

    Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres sklep@strefa-zdrowia.eu

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Ust Nr 133 poz 883)