Rekrutacja on-line

SPECJALISTA DS. WSPARCIA KLIENTA

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 880-2021
    Wymagania:

    Specjalista ds wsparcia klienta z niemieckim ANTAL

    Firma z obszaru SSC poszukuje w Poznaniu osób na stanowisko

    SPECJALISTY DS. WSPARCIA KLIENTA z językiem niemieckim (możliwe ½ lub ¾ etatu)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa zleceń przychodzących od klientów
    • Rozwiązywanie problemów oraz zapytań technicznych ze strony klientów
    • Kontakt z klientem - e-mail, telefon

    WYMAGANIA:

    • Motywacja i chęć do rozwoju w obsłudze klienta
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie atutem

    FIRMA OFERUJE:

    • Elastyczny czas pracy
    • Umowa o pracę i benefity pracownicze
    • Szkolenia
    • Wynagrodzenie 4 600 – 5200 PLN brutto/mies. (przy całym etacie) w zależności od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego plus premia roczna

    Rekrutacja i onboarding są zdalne. Obecnie praca jest również zdalna.

            Kontakt: aleksandra.moscicka@rex.antal.pl

    E-mail kontaktowy: aleksandra.moscicka@rex.antal.pl
    Osoba kontaktowa: Aleksandra Mościcka
    Telefon:

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu