Rekrutacja on-line

Specjalista ds. monitoringu i obsługi dłużników

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 660-2019
    Wymagania:

    Specjalista ds.monitoringu i obsługi dłużników

    Nr ref.:REK/WIN/3/2019

    Poznań

    Zadania:

    • telefoniczne nawiązywanie kontaktów z dłużnikami
    • omawianie z dłużnikiem spraw dotyczących sald konta i kwoty zadłużenia
    • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia oraz ustalenie harmonogramu spłaty zobowiązań
    • monitorowanie spłat należności
    • obsługa dłużników zgodnie z przyjętymi procedurami i standardami
    • obsługa systemu komputerowego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • podstawa+premia uzależniona od wyników pracy
    • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
    • fantastyczną atmosferę w miłym i dynamicznym zespole
    • dodatkowe benefity- pakiet sportowy i/lub opieka medyczna
    • pracę w systemie zmianowym w godzinach 8.00-16.00 i 11.00-19.00 plus jedna sobota w miesiącu
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji oraz rozwoju
    • 55 minut przerwy na 8h pracy

    Wymagania:

    • komunikatywność oraz chęć rozwoju umiejętność negocjacyjnych
    • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w internecie
    • opanowanie i asertywność
    • podstawowa znajomość pakietu MS Office

    • www.praca.arvato.pl
    • Poznań-Skalar

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arvato Polska Sp. Z o.o., Oddział Arvato services Polska w Plewiskach, ul.Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2014r. poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.