Servicemitarbeiter

    Pracodawca: , Ostseebad Kuhlungsborn
    Numer oferty: 552-2019
    Wymagania:

    GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfkat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

    Dla niemieckiego czterogwiazdkowego hotelu, położonego na plaży poszukujemy Kandydata/ów na stanowisko:

    nr referencyjny: KEL/01/19

    miejsce pracy: D-18225 Ostseebad Kühlungsborn

    region: Meklemburgia/ Pomorze Przednie

    Opis stanowiska:

    praca na stanowisku kelnera

    obsługa kelnerska zgodna z wyznaczonymi standardami (możliwość przyuczenia)

    dbanie o wizerunek restauracji

    Wymagania:

    znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie

    wysokiej kultury osobistej

    umiejętności pracy w zespole

    Nasz Klient oferuje:

    umowę o pracę na niemieckich warunkach po 40 h tygodniowo w systemie 5 dni pracy w tygodniu, 2 dni wolne

    pracę w charakterze Servicekraft (możliwość pracy bez doświadczenia, możliwości rozwoju i awansu w hotelu)

    wynagrodzenie - 1700-1800 Euro brutto miesięcznie

    zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - 223 euro

    zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym - 122 euro

    możliwość jedzenia u klienta (śniadanie 1,67 Euro, obiad i kolacja 3,10 Euro)

    pomoc przy otwarciu konta, meldunku, ubezpieczeniu

    możliwe zjazdy do domu (praca ciągła przez 2 tygodnie, a potem 4 dni wolne)

    Kontakt:

    GP People oddział w Toruniu - 605 372 100

    e-mail.: sdanielewska@gppeople.pl