Service Desk Analyst z językiem niemieckim

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 665-2019
    Wymagania:

    dcg Diverse Consulting Group

    Service Desk Analyst

    z językiem niemieckim

    Poznań

    NASZ PARTNER

    Computacenter to czołowy dostawca usług IT związanych z precyzyjnie zaadresowanym, aktywnym wsparciem klienta. Poznań to najnowszy oddział Computacenter, niedawno firma uruchomiła również dwie nowe placówki w Ameryce Północnej. Łącznie sieć centrów obsługi klienta Computacenter składa się z 34 lokalizacji na całym świecie.

    OPIS STANOWISKA

    Praca w zespole, który zajmuje się wsparciem dla klienta niemieckojęzycznego:

    - Analizowanie i przekazywanie zgłoszonych problemów do drugiej linii

    - Obsługa zapytań użytkowników poprzez różne narzędzia: telefon, czat, e-mail

    WYMAGANIA

    - znasz bardzo dobrze język angielski i niemiecki w mowie i piśmie

    - masz pozytywną postawę i nie boisz się wyzwań

    - nie masz problemu z wielozadaniowością oraz koncentracją na potrzebach klienta

    - masz doświadczenie w obsłudze klienta (lub chcesz się rozwijać w tym zakresie)

    - interesujesz się branżą IT

    OFERUJEMY

    - praca w globalnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    - możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające zdobycie bądź poszerzanie umiejętności

    - pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

    - dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin

    - dopłata do Medicover

    - system benefitowy MyBenefit

    Justyna Grabowska

    Junior IT Recruitment Consultant

    Diverse CG Sp. z o.o.Sp. k. | Grunwaldzka 415 | PL- 80-309 Gdańsk

    Mob.: +48 789 100 972 | E-mail: justyna.grabowska@diversecg.pl | Web: www.diversecg.pl