Prawnik w dziale windykacji prawnej

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 662-2019
    Wymagania:

    PRAWNIK W DZIALE WINDYKACJI PRAWNEJ

    Poznań

    Nr ref. REK/PRAW/03/19

    Zadania

    - Prowadzenie postępowań sądowych po stronie kancelarii prawnej

    - Nadzorowanie postępowań egzekucyjnych

    - Kierowanie pozwów i wniosków egzekucyjnych

    - Przygotowywanie korespondencji w toku prowadzonych postępowań sądowych oraz egzekucyjnych

    - Nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych

    Oferujemy

    - Pracę w młodym dynamicznym i rozwijającym się zespole

    - Pracę w międzynarodowym koncernie z możliwością rozwoju i awansu przy obsłudze największych podmiotów gospodarczych

    - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz pozapłacowymi benefitami

    - Rozwój umiejętności i wiedzy z zakresu prawa, w szczególności w obszarze procesu cywilnego oraz postępowania egzekucyjnego

    Wymagania

    - Wykształcenie wyższe: prawo bądź student/studentka V roku

    - znajomość prawa cywilnego materialnego oraz procesowego w tym postępowania egzekucyjnego

    - odbyta praktyka w kancelarii lub dziale prawnym spółki

    - mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie Elektronicznego Postępowania Upominawczego

    - Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

    www.praca.arvato.pl

    Poznań - Skalar