Praktykant w Dziale Windykacji Prawnej

  • Praktyki
    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 668-2019
    Wymagania:

    OFERTA PRAKTYK

    Poznań

    Praktyki w Dziale Windykacji Prawnej

    Poszukujemy osób zainteresowanych praktyką w Dziale Windykacji przy projektach związanych z automatyzowaniem raportowania i rozliczeń

    Zadania

    - analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu rozliczeń

    - wprowadzenie rozliczeń do systemu

    - poszukiwanie przestrzeni do automatyzacji w procesie rozliczeń i raportowania

    - przygotowywanie danych w celach raportowych

    Co zyskujesz?

    - możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

    - wsparcie opiekuna merytorycznego w czasie trwania praktyk

    - przejrzysty plan praktyk

    - wynagrodzenie za czas poświęcony na odbywanie praktyk (umowa zlecenie)

    - elastyczne godziny pracy (ok. 20 h/tyg.)

    Wymagania

    - dokładność i sumienność w realizacji zadań

    - umiejętność pracy w zespole i dynamicznym środowisku

    - praktyczna znajomość MS Office (Excel zaawansowany)

    - znajomość VBA będzie dodatkowym atutem

    - umiejętność zbierania i analizowania danych

    www.praca.arvato.pl

    Budynek Skalar