Rekrutacja on-line

Praktykant/ka

 • Praktyki
  Praktykant/ka
  Pracodawca: , Poznań
  Termin składania dokumentów: 2019-03-31
  Numer oferty: 625-2019
  Wymagania:

  Kancelaria radcowska

  Poszukuje osoby na stanowisko: Praktykant/ka

  Miejsce pracy: Poznań

  Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie projektów pism procesowych (wezwań, wniosków i pozwów)
  • Kompletowanie dokumentów
  • Bieżące kontakty z klientami
  • Obsługa sekretariatu

  Wymagania:

  • Student studiów o kierunku administracja lub prawo
  • zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • obsługa urządzeń biurowych

  Osoby zainteresowane ogłoszeniem oraz spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV w terminie do 31 marca 2019r. na adres e-mail: biuro@vientos.pl.

  Prosimy o dołączenie i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Vientos moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko praktykanta*

  Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  *Administratorem przekazanych przez Panią/Pana danych osobowych zwanych dalej "danymi" jest Kancelaria Radcowska Aleksander Sielicki oraz Vientos Ewa Łuczak. Dane te przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji na ogłoszone stanowisko i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, prawo sprostowania danych osobowych, prawo do usunięcia danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych( art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE- ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO). Dokumentacja złożona w celach rekrutacyjnych, w przypadku braku angażu, przechowywana będzie przez okres 3 miesięcy licząc od daty jej złożenia. W przypadku nie odebrania złożonej dokumentacji, po upływie tego okresu- dokumenty ulegają zniszczeniu.
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji