Rekrutacja on-line

Praktykant

 • Praktyki
  Praktykant
  Pracodawca: , Poznań
  Termin składania dokumentów: 2018-12-31
  Numer oferty: 531-2018
  Wymagania:

  POZENA

  Praktykant

  Praktyki w biurze w Poznaniu

   

  Praktyki w stabilnej firmie językowej. Doskonała możliwość dla studentów dziennych lub zaocznych, aby zapoznać się z efektami pracy profesjonalnych tłumaczy, najnowszym oprogramowaniem branżowym i autentycznym środowiskiem zawodowym.

   

   

  Oferujemy

   

  • Praktyki w centrum Poznania w atrakcyjnej lokalizacji
  • Atrakcyjny program praktyk
  • Wyjątkowa okazja do zapoznania się w Poznaniu z pracą profesjonalnej firmy językowej
  • Opiekę doświadczonego koordynatora praktyk
  • Udział w codziennej pracy sympatycznego zespołu
  • Ułatwiony proces rekrutacyjny dla osób zainteresowanych zatrudnieniem

   

  Wymagania

   

  • Student filologii
  • Dyspozycyjność minimum 20h tygodniowo i 4h dziennie
  • Znajomość podstawowego oprogramowania biurowego
  • Uśmiech, energia, entuzjazm i poczucie humoru

   

   

  Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie na adres kariera@pozena.com CV i listu motywacyjnego, zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu obecnej rekrutacji, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit. A. Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, o treści dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do procesu rekrutacji dla spółki Pozena Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. A RODO.” 

   

   

   

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POZENA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w 60-791 Poznań, ul. Władysława Reymonta 5/3 telefon: (61) 227 84 00. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody na udział w nim. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów do pracy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż przez 6 miesięcy) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-16:00 w siedzibie Spółki.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji