Rekrutacja

Praktykant/-ka

 • Praktyki
  Praktykant/-ka
  Pracodawca: , Poznań
  Termin składania dokumentów: 2017-09-14
  Numer oferty: 203-2017
  Wymagania:

  ogłoszenie w sprawie praktyk studenckich

  Kancelaria Prawnicza Głowacki i Wspólnicy sp. k. z siedzibą z Poznaniu poszukuje studentów IV i V roku studiów prawniczych, którzy są zainteresowani podjęciem stałej, odpłatnej współpracy z Kancelarią w wymiarze 2-3 dni w tygodniu.

  Kandydaci w pierwszej kolejności odbywają praktyki, w trakcie których zapoznają się z organizacją pracy w Kancelarii oraz zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne,  w szczególności poprzez sporządzanie pism sądowniczych i pozasądowych, umów, wniosków, oraz wykonywania analiz prawnych. Celem praktyk jest sprawdzenie kandydata i przygotowanie go do samodzielnej pracy w zespole Kancelarii. Praktyki są nieodpłatne, a okres ich trwania zależy od zaangażowania, rozwoju i umiejętności kandydata - około jednego miesiąca. Osobom spełniającym wymagania Kancelarii w okresie praktyki proponujemy możliwości stałej, odpłatnej współpracy.

  Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętej obsłudze podmiotów gospodarczych, ze szczególnym, uwzględnieniem obszarów: infrastruktura, własność intelektualna oraz rynki kapitałowe. Współpraca z Kancelarią daje kandydatom możliwość uczestnictwa w dużych, interesujących projektach.

  Od kandydatów wymagamy:

  - dobrej znajomości materialnego prawa cywilnego

  - dyspozycyjność w wymiarze 2-3 dni w tygodniu

  - zaangażowania, sumienności, rzetelności

  - umiejętności organizowania czasu pracy

  Dodatkowymi atutami będą w szczególności:

  - umiejętności praktyczne wyniesione z dotychczas odbytych praktyk

  - znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii prawniczej

  - znajomość prawa handlowego oraz prawa procesowego cywilnego

   

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych i dopiskiem w temacie maila "Praktyki w Kancelarii".

  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię jedynie w celu rekrutacyjnym. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

  E-mail kontaktowy: rekrutacja@wglex.pl
  Osoba kontaktowa:
  Telefon: 61-221-74-51
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji