Rekrutacja on-line

Pracownik przedszkola

    Pracodawca: , Wiry k. Poznania
    Numer oferty: 494-2018
    Wymagania:

    Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w
    Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom
    w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych
    specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie
    Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
    Aktualnie poszukujemy Kandydatów dla jednego z naszych Klientów – Przedszkola Niepublicznego w
    miejscowości Wiry k. Poznania.

    Praca w Przedszkolu – także bez doświadczenia – atrakcyjne warunki!

    Zakres zadań:
    zajęcia opiekuńcze i dydaktyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym

    Oferujemy:
    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    wynagrodzenie sięgające nawet 3200 zł brutto
    pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00
    premię roczną w wysokości nawet miesięcznego wynagrodzenia
    szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków
    istnieje możliwość odbycia stażu

    Oczekujemy:
    wykształcenia wyższego (minimum licencjat) ze specjalizacją: wychowanie przedszkolne lub
    wczesnoszkolne – warunek konieczny
    wysokiej motywacji do pracy z dziećmi
    mile widziana znajomość języka angielskiego

    Czekamy właśnie na Ciebie:

    zadzwoń: 506 561 604
    napisz e-mail: a.gacparska@ksservice.pl

    E-mail kontaktowy: a.gacparska@ksservice.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 506561604