Rekrutacja on-line

Pracownik Helpdesk / Specjalista IT

 • Praca
  Pracownik Helpdesk / Specjalista IT
  Pracodawca: , Poznań
  Termin składania dokumentów: 2019-03-05
  Numer oferty: 592-2019
  Wymagania:

  Computacenter to międzynarodowa firma o brytyjskich korzeniach, zajmująca się zdalnym wsparciem technicznym dla firm z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. Pomaga swoim klientom rozwiązywać problemy informatyczne na różnych poziomach, począwszy od pierwszej linii wsparcia, po administrację systemów IT.

  W związku z otwarciem nowego biura w Poznaniu firma poszukuje dużej liczby pracowników na stanowiska pierwszego kontaktu (help desk) oraz stanowiska specjalistyczne IT.

  Dla stanowisk pierwszego kontaktu jedynym wymogiem jest znajomość języka niemieckiego i angielskiego – wszystkiego, co kandydaci muszą wiedzieć na temat komputerów i zagadnień technicznych, nauczą się w firmie.

  Praca w Computacenter to idealny sposób na rozpoczęcie kariery, zarówno dla specjalistów IT, jak i dla osób o wykształceniu humanistycznym, chcących w praktyce rozwijać swoje umiejętności językowe, a jednocześnie zdobyć wiedzę informatyczną.

  Biuro firmy i Centrum Operacyjne mieści się w Poznaniu, przy ulicy Głogowskiej, 300 metrów od Dworca Zachodniego. Zachęcamy do odbycia wirtualnego spaceru, który pozwoli na zapoznanie się z siedzibą, wystarczy odwiedzić stronę: https://www.cc-poznan.pl/

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji