Pracownik Działu Sprzedaży

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 532-2018
    Wymagania:

    POZENA

    Praca w biurze Poznaniu

    POZENA specjalizuje się w świadczeniu firmom, korporacjom i instytucjom profesjonalnych usług lingwistycznych, m.in. tłumaczeń, szkoleń językowych, audytów i projektów z zakresu Sztucznej Inteligencji.

    Główne zadania

    • Telefoniczny kontakt z klientami

    • Umawianie spotkań oraz planowanie podróży służbowych

    • Nawiązywanie, utrzymanie i odświeżanie relacji biznesowych z klientami

    • Zadania administracyjne (praca z kalendarzem, tworzenie i przetwarzanie baz danych, przygotowanie ofert)

    Oferujemy

    • Zaufanie i niezależność w samodzielnym realizowaniu zadań

    • Współpracę z sympatycznym i energicznym, niewielkim zespołem

    • Okazję do stosowania języków obcych w praktyce

    • Umowę o pracę (osobom po studiach, po okresie próbnym)

    Wymagania

    • Nienaganne posługiwanie się językiem polskim

    • Biegła konwersacyjna znajomość języka angielskiego

    • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

    • Łatwość nawiązywania kontaktów

    • Komercyjna natura, pasja do osiągania sukcesu, pewność siebie

    • Profesjonalna postawa wobec klientów i współpracowników

    • Rzetelność, terminowość, podzielność uwagi

    • Elastyczność, entuzjazm, energia, pomysłowość, poczucie humoru

    Mile widziane dodatkowe atuty

    • Doświadczenie związane z obsługą telefoniczną klienta korporacyjnego

    • Znajomość innych języków obcych

    • Znajomość podstawowego oprogramowania biurowego

    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie na adres kariera@pozena.com CV i listu motywacyjnego, zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu obecnej rekrutacji, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit. A. Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, o treści dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do procesu rekrutacji dla spółki Pozena Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. A RODO.”

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POZENA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w 60-791 Poznań, ul. Władysława Reymonta 5/3 telefon: (61) 227 84 00. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody na udział w nim. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów do pracy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż przez 6 miesięcy) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-16:00 w siedzibie Spółki.