Rekrutacja on-line

Pracownik Biurowy z językiem angielskim

    Pracodawca: ,
    Numer oferty: 472-2018
    Wymagania:

    Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomaga pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwia pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez Agencje usług.

    Aktualnie dla jednego z Klientów – firmy z branży produkcyjno-budowlanej, Agencja poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oborniki

    • Poszukujemy osób:

    - z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie

    - zorganizowanych i odpowiedzialnych

    - nie oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku!

    - mile widziani studenci (studiów zaocznych oraz dziennych)

    • Oferujemy:

    - stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu

    - pracę od poniedziałku do piątku

    - bardzo elastyczny czas pracy

    - możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia pierwszego doświadczenia na rynku pracy

    - przyjazną atmosferę i prace w zgranym zespole!

    • Zakres obowiązków:

    - wsparcie prac administracyjno-biurowych

    - tworzenie raportów i sprawozdań w języku angielskim

    - czuwanie nad obiegiem dokumentów

    • Czekamy właśnie na Ciebie:

    - zadzwoń: 503 075 956 labo napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl

    - zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

    E-mail kontaktowy: k.stefaniak@ksservice.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 503 075 956