Pomocnik

  • Praca
    Pomocnik
    Pracodawca: ,
    Numer oferty: 639-2019
    Wymagania:

    Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sielickiego poszukuje studenta prawa lub administracji

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie dla radcy prawnego w bieżących czynnościach
    • przygotowanie opinii prawnych
    • przygotowanie pism procesowych, dokumentów sądowych i egzekucyjnych
    • obsługa procesu i realizacja procedur windykacji

    Wymagania:

    • Student od I roku studiów prawniczych lub administracyjnych
    • samodzielność i kreatywność
    • zaangażowanie i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • pomoc merytoryczna naszych prawników

     Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku, prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do 30.04.2019r. na adres: biuro@vientos.pl w tytule wiadomości wpisując: PRACA.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez kancelarię moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.