Rekrutacja on-line

Pomoc Nauczyciela

 • Praca
  Pomoc Nauczyciela
  Pracodawca: , Warszawa
  Termin składania dokumentów: 2019-05-31
  Numer oferty: 655-2019
  Wymagania:

  Pomoc Nauczyciela praca przedszkole Warszawa Żoliborz


  Prywatne przedszkole na Żoliborzu poszukuje Asystenta nauczyciela na pełny etat od lipca 2019. Jeśli studiujesz pedagogikę czy podobny kierunek i chcesz pracować z dziećmi - Podejmij pierwszą pracę w PRZEDSZKOLU - zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2019 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę.

  Opis stanowiska
  Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole na Żoliborzu zatrudni do pracy jako Asystent/ka / pomoc nauczyciela w przedszkolu. Obowiązki to wspomaganie pracy wychowawcy grupy i pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjnych. Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę jako nauczyciel w przedszkolu - pracuj jako pomoc nauczyciela i podwyższaj kwalifikacje. Ze względu na dwujęzyczny profil przedszkola wymagana jest komunikatywna znajomość angielskiego. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od lipca 2019.


  Wymagania

  • Kandydat/ ka w w trakcie studiów - pedagogika przedszkolna lub podobne kierunki

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • chęć do pracy z dziećmi i gotowość do uczenia się.

  Oferowane warunki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat 40 godzin/ tydz

  • wynagrodzenie od 3500 zl brutto ( 2500 netto)

  • szkolenia i docelowo możliwość pracy jako nauczyciel wychowawca


  Procedura rekrutacyjna
  Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2019. Jobs for teachers Warsaw Poland 2019. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

  Dane o firmie
  Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji