Rekrutacja on-line

Pielęgniarka lub Ratownik Medyczny

    Pracodawca: ,
    Numer oferty: 499-2018
    Wymagania:

    PIELĘGNIARKA lub RATOWNIK MEDYCZNY

    Obowiązki:

    • Sprawowanie bezpośredniej opieki zdrowotnej, pielęgnacyjnej nad powierzonymi Pensjonariuszami
    • Prowadzenie profilaktyki przeciwodleżynowej i terapii odleżyn
    • Wykonywanie zleceń lekarskich
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo powierzonych opiece Mieszkańców
    • Sporządzanie raportu z każdego pełnionego dyżuru
    • Współdziałanie z działem rehabilitacji i terapeutami w realizacji programów wsparcia Mieszkańca
    • Utrzymanie w należytym stanie i gotowości narzędzi, sprzętu i aparatury niezbędnej do udzielania pierwszej pomocy
    • Dbałość o prestiż i wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki
    • Ukończony kurs leczenia ran – mile widziany
    • Postępowanie zgodne z Kodeksem Etyki Zawodowej
    • Inicjatywa i energia w działaniu, zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Punktualność, obowiązkowość, komunikatywność
    • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
    • Dobrej organizacji pracy
    • Wysokiej kultury osobistej

    Oferujemy:

    • Elastyczne warunki zatrudnienia
    • Zróżnicowane obowiązki, dzięki którym nie można się nudzić
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres: sekretariat@domseniora.fzk.pl

    E-mail kontaktowy: sekretariat@domseniora.fzk.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 501148807