Pielęgniarka

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 553-2019
    Wymagania:

    Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl)  to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

    Obecnie – w związku z rozwojem struktur Biura Obsługi Zarządu –poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    PIELĘGNIARKA

    miejsce pracy: Poznań

    nr ref.: (P/CS/2019)

    Główne obowiązki na stanowisku:

    • prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej z zakresu medycyny pracy
    • ścisła współpraca z lekarzem medycyny pracy oraz W.C.M.P.
    • dokonywanie badań przedlekarskich u pracowników
    • asystowanie przy badaniach wstępnych, okresowych i kontrolnych pracowników podlegającym tym badaniom zgodnie z przepisami
    • sprawowanie czynnej opieki pielęgniarskiej nad grupami szczególnej troski w tym nad niepełnosprawnymi, kobietami, zatrudnionymi w firmie
    • udzielanie pierwszej pomocy w wypadkach przy pracy i nagłych chorobach
    • wykonywanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie z poleceniami lekarza i posiadanymi uprawnieniami
    • prowadzenie, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej, dotyczącej ochrony zdrowia
    • współpraca z Działem Kadr i Płac w zakresie organizowanych badań i prowadzonej dokumentacji badań

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
    • znajomość obsługi komputera
    • dodatkowym atutem będzie: ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie ochrony zdrowia pracujących – prawo do używania tytułu „pielęgniarka służb medycyny pracy”
    • wysokie zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

    m.przyborska@clarsystem.pl

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami