Opiekun osób starszych

    Pracodawca: , Środa Wlkp.
    Numer oferty: 502-2018
    Wymagania:

    OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Obowiązki:

    • Pomoc przy karmieniu i w zabiegach higienicznych Mieszkańców niesamodzielnych
    • Udział w aktywizacji mieszkańców, zgodnie z zaleceniem lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów
    • Pomoc przy przekładaniu, przenoszeniu Mieszkańca na wózek i na łóżko, pomoc przy zmianie ułożenia chorego
    • Udzielanie niezbędnej pomocy umożliwiającej mieszkańcowi używanie sprzętu wspomagającego poruszanie się
    • Asystowanie personelowi medycznemu podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich, bądź innych świadczeń zdrowotnych
    • Konserwacja urządzeń, przyborów i narzędzi stosowanych do wykonywania zabiegów higienicznych
    • Dbałość o prestiż i wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
    • Inicjatywa i energia w działaniu, zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Punktualność, obowiązkowość, komunikatywność
    • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
    • Dobra organizacja pracy
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Elastyczne warunki zatrudnienia
    • Zróżnicowane obowiązki, dzięki którym nie można się nudzić
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres: sekretariat@domseniora.fzk.pl

    E-mail kontaktowy: sekretariat@domseniora.fzk.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 501148807