Opiekun Medyczny

    Pracodawca: , Środa Wlkp.
    Numer oferty: 500-2018
    Wymagania:

    OPIEKUN MEDYCZNY

    Obowiązki:

    • Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych Mieszkańców chorych i niesamodzielnych
    • Pomoc przy wykonywaniu czynności fizjologicznych
    • Wykonywanie zabiegów higienicznych Mieszkańców niesamodzielnych
    • Pomoc przy przekładaniu, przenoszeniu Mieszkańca na wózek i na łóżko, pomoc przy zmianie ułożenia chorego
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne Mieszkańców
    • Asystowanie personelowi medycznemu podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich, bądź innych świadczeń zdrowotnych
    • Dbałość o prestiż i wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Skończony kurs opiekuna medycznego
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Inicjatywa i energia w działaniu, zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Punktualność, obowiązkowość, komunikatywność
    • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
    • Dobra organizacja pracy
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • Zróżnicowane obowiązki, dzięki którym nie można się nudzić
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres: sekretariat@domseniora.fzk.pl

    E-mail kontaktowy: sekretariat@domseniora.fzk.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 501148807