Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

    Pracodawca: , Wiry k. Poznania
    Numer oferty: 468-2018
    Wymagania:

    Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

    Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów - Przedszkola Niepublicznego w miejscowości Wiry k. Poznania, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Zakres Zadań:

    - zajęcia opiekuńcze i dydaktyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym

    Oferujemy:

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    - pracę zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00

    - premię roczną w wysokości nawet miesięcznego wynagrodzenia

    - szkolenie przygotowujące do pełnionego stanowiska

    - istnieje możliwość odbycia stażu!

    Oczekujemy:

    - wykształcenia wyższego (minimum licencjat) ze specjalnością: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne - warunek konieczny

    - wysokiej motywacji do pracy z dziećmi

    - mile widziana znajomość języka angielskiego

    Czekamy właśnie na Ciebie - wyślij CV lub:

    - zadzwoń: 503 075 956

    - napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl

    - zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

    Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych.