Rekrutacja on-line

Nauczyciel wspomagający/terapeuta

 • Praca
  Nauczyciel wspomagający/terapeuta
  Pracodawca: , Warszawa
  Termin składania dokumentów: 2019-05-31
  Numer oferty: 657-2019
  Wymagania:

  Nauczyciel wspomagający/ terapeuta praca przedszkole ŻOLIBORZ 

   


  Nauczyciel wspomagający do pracy z dziećmi w przedszkolu dwujęzycznym na Żoliborzu. Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole zatrudni nauczyciela wspomagającego / terapeutę do wspomagania indywidualnej terapii i rozwoju dziecka. Praca w przedszkolu od maja/czerwca 2019. Zarejestruj sie na ProworkPL EDU i aplikuj na oferty pracy w przedszkolu Warszawa.


  Opis stanowiska
  Klient ProworkPL, prywatne przedszkole w Warszawie Żoliborz zatrudni nauczyciela wspomagającego do indywidualnej pracy z dziećmi. Wymagane doświadczenie, przygotowanie do pracy z dziećmi z autyzmem / innymi niepełnosprawnościami. Obowiązki prowadzenie indywidualnych zajęć edukacyjnych z dziećmi, wsparcie dziecka w dostosowaniu do zajęć w grupie przedszkolnej, współpraca z rodzicami i nauczycielem prowadzącym. Praca w przedszkolu na pełny etat. Dołącz do zespołu w przedszkolu językowym w Warszawie. Wymagane min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i samodzielna praca jako nauczyciel wspomagający w przedszkolu.


  Wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami

  • entuzjazm i zaangażowanie do pracy z dziećmi

  • wykształcenie kierunkowe - psychologia, pedagogika specjalna/ kształcenie integracyjne lub podobne

  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin od maja /czerwca 2019

  Oferowane warunki

  • Praca stała jako nauczyciel wspomagający w przedszkolu na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie zgodne z rynkowymi stawkami.

  Procedura rekrutacyjna
  Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2019. Jobs for teachers Warsaw Poland 2019. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.
  Dane o firmie
  Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji