Rekrutacja on-line

Nauczyciel Wczesnoszkolny

    Pracodawca: , Warszawa
    Numer oferty: 557-2019
    Wymagania:

    PROWORK.PL RECRUITMENT

    Praca nauczyciel wczesnoszkolny Warszawa plus pakiet relokacyjny PILNIE

    Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa Warszawa Saska Kępa PILNIE zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej! Autorski program dwujęzyczny dla klas 1 - 3. Zapewniony pakiet relokacyjny - bezpłatne zamieszkanie w Warszawie! Skontaktuj się z ProworkPL, zarejestruj się i aplikuj na najlepsze oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie! Codziennie nowe oferty pracy dla nauczycieli Warszawa! Sprawdź aktualne oferty pracy dla nauczycieli przedszkolnych i językowych w prywatnych przedszkolach i szkołach w Warszawie. Teaching jobs in Warsaw! Apply at ProworkPL and work in Poland.

    Opis stanowiska

    Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa z autorskim programem dwujęzycznym zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej dla klas 1- 3. Wymagane wykształcenie kierunkowe uprawniające do pracy jako nauczyciel wychowawca w edukacji wczesnoszkolnej i min. 1-2 lata doświadczenia. Ze względu na profil językowy szkoły wymagana znajomość angielskiego min. komunikatywna niezbędna do dobrej komunikacji w międzynarodowym zespole nauczycieli. Pracuj z dziećmi, jako wychowawca/nauczyciel ucz się i zdobywaj doświadczenie! Do obowiązków nauczyciela będzie należeć prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi, przygotowywanie raportów, aktywny udział w rozwoju autorskiego dwujęzycznego programu edukacyjnego dla klas 1- 3. Dodatkowo dla kandydatów spoza Warszawy pracodawca oferuje w pakiecie relokacyjnym bezpłatne zamieszkanie dla nauczyciela w Warszawie. Mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej.

    Wymagania

    - ukończone studia na kierunku pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej

    - doświadczenie w pracy z dziećmi min. 1 rok/ preferowane

    - pasja do pracy z dziećmi i gotowość do rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji

    - wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę

    - gotowość do rozpoczęcia pracy w PILNIE od stycznia 2019!

    Oferowane warunki

    - umowa o pracę

    - wynagrodzenie 5000 - 5600 zł miesięcznie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

    - praca stała - pełny etat

    - forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

    - pakiet relokacyjny - oferta dla nauczycieli spoza Warszawy! Bezpłatne zamieszkanie w Warszawie opłacane przez pracodawcę

    Procedura rekrutacyjna

    Poszukujesz pracy jako nauczyciel w Warszawie? Zarejestruj się na stronie www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty w branży edukacja, praca dla nauczycieli w Warszawie.

    Po otrzymaniu rejestracji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci potencjalne oferty pracy jako nauczyciel w przedszkolu czy w szkole w Warszawie.

    ProworkPL - rekrutacja nauczycieli dla prywatnych szkół i przedszkoli w Warszawie i w całej Polsce.

    ProworkPL - Native English Teachers and Bilingial staff in Warsaw, Poland!

    Dane o firmie

    Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.