Rekrutacja on-line

Nauczyciel Wczesnoszkolny

 • Praca
  Nauczyciel Wczesnoszkolny
  Pracodawca: , Warszawa
  Termin składania dokumentów: 2019-01-31
  Numer oferty: 557-2019
  Wymagania:

  PROWORK.PL RECRUITMENT

   

  Praca nauczyciel wczesnoszkolny Warszawa plus pakiet relokacyjny PILNIE

   

  Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa Warszawa Saska Kępa PILNIE zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej! Autorski program dwujęzyczny dla klas 1 - 3. Zapewniony pakiet relokacyjny - bezpłatne zamieszkanie w Warszawie! Skontaktuj się z ProworkPL, zarejestruj się i aplikuj na najlepsze oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie! Codziennie nowe oferty pracy dla nauczycieli Warszawa! Sprawdź aktualne oferty pracy dla nauczycieli przedszkolnych i językowych w prywatnych przedszkolach i szkołach w Warszawie. Teaching jobs in Warsaw! Apply at ProworkPL and work in Poland.

   

  Opis stanowiska

  Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa z autorskim programem dwujęzycznym zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej dla klas 1- 3. Wymagane wykształcenie kierunkowe uprawniające do pracy jako nauczyciel wychowawca w edukacji wczesnoszkolnej i min. 1-2 lata doświadczenia. Ze względu na profil językowy szkoły wymagana znajomość angielskiego min. komunikatywna niezbędna do dobrej komunikacji w międzynarodowym zespole nauczycieli. Pracuj z dziećmi, jako wychowawca/nauczyciel ucz się i zdobywaj doświadczenie! Do obowiązków nauczyciela będzie należeć prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi, przygotowywanie raportów, aktywny udział w rozwoju autorskiego dwujęzycznego programu edukacyjnego dla klas 1- 3. Dodatkowo dla kandydatów spoza Warszawy pracodawca oferuje w pakiecie relokacyjnym bezpłatne zamieszkanie dla nauczyciela w Warszawie. Mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej.

   

  Wymagania

  - ukończone studia na kierunku pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej

  - doświadczenie w pracy z dziećmi min. 1 rok/ preferowane

  - pasja do pracy z dziećmi i gotowość do rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji

  - wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę

  - gotowość do rozpoczęcia pracy w PILNIE od stycznia 2019!

   

  Oferowane warunki

  - umowa o pracę

  - wynagrodzenie 5000 - 5600 zł miesięcznie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

  - praca stała - pełny etat

  - forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

  - pakiet relokacyjny - oferta dla nauczycieli spoza Warszawy! Bezpłatne zamieszkanie w Warszawie opłacane przez pracodawcę

   

  Procedura rekrutacyjna

  Poszukujesz pracy jako nauczyciel w Warszawie? Zarejestruj się na stronie www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty w branży edukacja, praca dla nauczycieli w Warszawie.

  Po otrzymaniu rejestracji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci potencjalne oferty pracy jako nauczyciel w przedszkolu czy w szkole w Warszawie.

  ProworkPL - rekrutacja nauczycieli dla prywatnych szkół i przedszkoli w Warszawie i w całej Polsce.

  ProworkPL - Native English Teachers and Bilingial staff in Warsaw, Poland!

   

  Dane o firmie

  Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji