Rekrutacja on-line

Nauczyciel w przedszkolu

 • Praca
  Nauczyciel w przedszkolu
  Pracodawca: , Warszawa
  Termin składania dokumentów: 2019-05-31
  Numer oferty: 656-2019
  Wymagania:

  Nauczyciel przedszkole dwujęzyczne Warszawa Żoliborz

   

  Prywatne przedszkole Żoliborz zatrudni nauczyciela od lipiec 2019. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2019 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2019! Jobs for teachers Warsaw, Poland 2019


  Opis stanowiska
  Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole Warszawa Żoliborz zatrudni nauczyciela wychowawcę w przedszkolu z min 2-3 letnim doświadczeniem. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w grupie 3-4 lata, aktywności z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym przedszkola. praca z dziećmi w małych grupach. Ze wzgledu na profil językowy przedszkola, mile widziana znajomość angielskiego. W przypadku relokacji do pracy w Warszawie zapewnione wsparcie ze strony pracodawcy! Jeśli chcesz pracować w przyjaznym przedszkolu w Warszawie na Żoliborzu aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną!

  Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od lipca 2019. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz.


  Wymagania

  • wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu, min. Licencjat

  • doświadczenie w pracy z dziećmi min. 2-3 lata

  • chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą

  • gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Żoliborz od lipca 2019, rozmowa kwalifikacyjna osobiście lub na Skype PILNIE kwiecień 2019.

  Oferowane warunki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od kwalifikacji zgodnie z rynkowymi stawkami

  • elastyczne godziny pracy

  • Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą.


  Procedura rekrutacyjna
  Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2019. Jobs for teachers Warsaw Poland 2019. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.
  Dane o firmie
  Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji