Nauczyciel w przedszkolu

 • Praca
  Nauczyciel w przedszkolu
  Pracodawca: , Warszawa
  Termin składania dokumentów: 2019-05-31
  Numer oferty: 656-2019
  Wymagania:

  Nauczyciel przedszkole dwujęzyczne Warszawa Żoliborz

   

  Prywatne przedszkole Żoliborz zatrudni nauczyciela od lipiec 2019. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2019 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2019! Jobs for teachers Warsaw, Poland 2019


  Opis stanowiska
  Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole Warszawa Żoliborz zatrudni nauczyciela wychowawcę w przedszkolu z min 2-3 letnim doświadczeniem. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w grupie 3-4 lata, aktywności z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym przedszkola. praca z dziećmi w małych grupach. Ze wzgledu na profil językowy przedszkola, mile widziana znajomość angielskiego. W przypadku relokacji do pracy w Warszawie zapewnione wsparcie ze strony pracodawcy! Jeśli chcesz pracować w przyjaznym przedszkolu w Warszawie na Żoliborzu aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną!

  Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od lipca 2019. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz.


  Wymagania

  • wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu, min. Licencjat

  • doświadczenie w pracy z dziećmi min. 2-3 lata

  • chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą

  • gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Żoliborz od lipca 2019, rozmowa kwalifikacyjna osobiście lub na Skype PILNIE kwiecień 2019.

  Oferowane warunki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od kwalifikacji zgodnie z rynkowymi stawkami

  • elastyczne godziny pracy

  • Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą.


  Procedura rekrutacyjna
  Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2019. Jobs for teachers Warsaw Poland 2019. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.
  Dane o firmie
  Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni