Rekrutacja on-line

Nauczyciel do pracy z Dziećmi

    Pracodawca: , blisko Pniew / Szamotuł
    Numer oferty: 879-2021
    Wymagania:

    Niepubliczne przedszkole Niebo w Koźlu (blisko Pniew / Szamotuł) szuka osoby na stanowisko nauczyciela do pracy z Dziećmi . Kandydat musi posiadać wykształcenie wyższe pedagogiczne wczesnoszkolne lub przedszkolne, a może być wykształcenie wyższe pedagogiczne specjalne, może być to osoba, która w najbliższym czasie kończy studia. Prosimy o kontakt wyłącznie osoby, które poważnie myślą o podjęciu tej pracy. Oczekujemy nastawienia pełnego otwartości na różnorodność Dzieci, na współpracę z innymi osobami zajmującymi się Dziećmi, pogody ducha i uśmiechu.

    Wymagania:
    - umiejętność pracy z dziećmi
    - niekaralność
    - cierpliwość
    - opanowanie
    - kreatywność
    - wykształcenie pedagogiczne wczesnoszkolne lub przedszkolne, lub studiowanie danego kierunku
    - umiejętność radzenia sobie ze stresem

    Obowiązki:
    - prowadzenie zajęć edukacyjnych
    - stworzenie ciepłej domowej atmosfery
    - zapewnienie opieki pielęgnacyjnej

    Zapewniamy:
    - umowę o pracę
    - możliwości rozwoju i awansu zawodowego
    - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    - stabilną pracę w normalnej i przyjaznej atmosferze

    Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres przedszkoleniebo@gmail.com lub o kontakt numer telefonu 697516718

    W CV prosimy koniecznie o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

    E-mail kontaktowy: przedszkoleniebo@gmail.com
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 697516718

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu