Nauczyciel anglojęzyczny

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 497-2018
    Wymagania:

    Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. – operator świadczący usługi w zakresie prowadzenia unikatowych dwujęzycznych
    placówek edukacyjnych, zatrudni pełną energii osobę na stanowisko:

    NAUCZYCIEL ANGLOJĘZYCZNY

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie zajęć zgodnie z autorskim programem nauczania języka angielskiego
    • przygotowywanie planów pracy i scenariuszy zajęć i imprez okolicznościowych
    • opieka nad grupą wspólnie z nauczycielem polskojęzycznym
    • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola
    • współpraca z rodzicami poprzez: udział w zebraniach z rodzicami, udział w spotkaniach indywidualnych, organizowanie zajęć otwartych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie kierunkowe pedagogiczne (opcjonalnie w trakcie studiów)
    • uprawnienia do nauczania języka angielskiego
    • wysokie kompetencje interpersonalne
    • nauczanie dzieci z pasją
    • energia, optymizm, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej dwujęzycznej placówce edukacyjnej
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • stabilną formę zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres anna.kowalska@kids-co.pl

    Więcej informacji o Centrum Rozwoju Dziecka znajdziesz na naszej stronie: www.kids-co.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    E-mail kontaktowy: anna.kowalska@kids-co.pl