Młodszy specjalista ds. rekrutacji

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 485-2018
    Wymagania:

    Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o. o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

    Aktualnie do jednego z naszych oddziałów poszukujemy  Kandydatów na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

    Szukasz pracy, w której każdy dzień jest inny i lubisz poznawać nowych ludzi?

    Wyróżniasz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi?

    Zależy Ci na rozwoju i zdobywaniu doświadczenia w branży HR?

    To dołącz do naszego zespołu!

    Poszukujemy osoby otwartej, pełnej pozytywnej energii i konsekwentnie dążącej do celu, która nie boi się wyzwań

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Współpraca z klientem w zakresie analizy jego potrzeb, planowania oraz realizacji projektu rekrutacyjnego
    • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
    • Redagowanie ofert pracy oraz poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • Wsparcie w sprawach administracyjno-kadrowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami/ kandydatami/pracownikami

    Co możemy Ci zaproponować?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Podstawę wynagrodzenia + atrakcyjny system premiowy po okresie próbnym
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
    • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR oraz wdrażania własnych pomysłów
    • Pracę w firmie o niekorporacyjnej strukturze, w przyjaznym i funkcjonalnym biurze w centrum Poznania

    Zainteresowana? Zainteresowany?

    Wyślij e-mail: poznan@ksservice.pl lub zadzwoń: 507049258

    Czekamy właśnie na Ciebie!

    E-mail kontaktowy: poznan@ksservice.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 507049258