Kosmetolog

  • Praca
    Kosmetolog
    Pracodawca: , Leszno
    Numer oferty: 420-2018
    Wymagania:

    Oferta pracy skierowana do absolwentów studiów o kierunku kosmetologia

    Poszukujemy kosmetologa do pracy w nowoczesnym gabinecie Kosmetologii i Laseroterapii Skinlogica w Lesznie.

    Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, chcesz rozwijać się zawodowo, uczestniczyć w szkoleniach i kursach kierunkowych , pracować na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetologii i laseroterapii Hi-Tech wyślij nam swoje CV!

    Zakres obowiązków:

    Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych przy użyciu specjalistycznych urządzeń, udzielanie porad z zakresu kosmetologii, obsługa recepcji oraz gabinetów.

    Wymagamy:

    Wykształcenia kierunkowego w zakresie kosmetologii

    Wysokiej kultury osobistej oraz miłej aparycji

    Umiejętności pracy w zespole

    Zapewniamy:

    Umowę o pracę na pełen etat

    Pracę na najnowocześniejszych urządzeniach hi-tech

    Certyfikowane szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

    Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem,listę dotychczas wykonywanych zabiegów) prosimy wysłać na adres e-mail kontakt@skinlogica.pl

    W CV Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ; tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz.922)."

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    E-mail kontaktowy: kontakt@skinlogica.pl