Koordynator Dyscyplin w Narodowym Centrum Nauki

    Pracodawca: , Kraków
    Numer oferty: 436-2018
    Wymagania:

    Konkurs na stanowisko Koordynatora dyscyplin w narodowym centrum nauki

    Nr ref. UP/ZKD/21/2018

    Działając na podstawie art. 23 ust.1  ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki (Dz.U. z 2018 r. poz. 947) Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki w grupie nauk ścisłych i technicznych:

    Rodzaj umowy:

    umowa o pracę na czas określony

    Liczba stanowisk pracy: 1

    Termin rozpoczęcia pracy: od 1 października 2018 r.

    Miejsce pracy:

    Narodowe Centrum Nauki

    ul. Królewska 57

    30-081 Kraków

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

    Do głównych zadań Koordynatora Dyscyplin należy:

    Organizowanie i przeprowadzanie konkursów, o których mowa w art.20 ust.2 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki

    Organizowanie prac Zespołów Ekspertów powołanych do oceny wniosków złożonych w konkursach

    upowszechnianie w środowisku naukowym informacji o przeprowadzonych konkursach

    analiza złożonych wniosków pod względem formalnym

    ocena rzetelności i bezstronności opinii przygotowanych przez ekspertów

    przekładanie Dyrektorowi Narodowego Centrum Nauki do zatwierdzenia list rankingowych przygotowanych przez Zespoły Ekspertów

    realizacja innych zadań zleconych przez  Dyrektora Narodowego Centrum Nauki.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    co najmniej stopień naukowy doktora w zakresie jednej z dziedzin nauk : o Ziemi, matematycznych, fizycznych lub technicznych

    znajomość przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki

    bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    co najmniej 4 letnie doświadczenie związane z prowadzeniem badań naukowych

    co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe

    bardzo dobra znajomość obsługi komputera

    samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

    umiejętność analitycznego myślenia

    umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

    umiejętność planowania zadań i organizowania czasu pracy

    umiejętność współdziałania i komunikatywność

    Zgłoszenie kandydata na stanowisko Koordynatora Dyscyplin powinno zawierać:

    CV,

    list motywacyjny

    wykaz osiągnięć naukowych

    Wykaz dokumentów, które należy dołączyć do zgłoszenia:

    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, w tym posiadanie stopnia naukowego lub tytułu naukowego

    kopie dokumentów potwierdzające posiadane kwalifikacje

    kopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej

    kopie dokumentów potwierdzających udział w projektach badawczych

    oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe

    oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

    oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Wzory oświadczeń dostępne są na stronie www.ncn.gov.pl/BIP w zakładce  "oferty pracy".

    Termin składania dokumentów:

    Zgłoszenia z dopiskiem "Koordynator Dyscyplin- Konkurs", należy przesłać w terminie do 17 sierpnia  2018 r. (decyduje data stempla pocztowego , a w przypadku wysłania za pośrednictwem kuriera, data wpływu do NCN), na adres:

    lub złożyć osobiście :

    Kraków, ul. Królewska 57

    I piętro , dziennik podawczy

    w godz. od 8:00 do 15:30

    Zgłoszenia niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz przekazane po terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dokumenty aplikacyjne nie będą zwracane i po zakończeniu postępowania konkursowego ulegną zniszczeniu.

    Informacje o konkursie, w tym:

    regulamin konkursu na stanowisko Koordynatora Dyscyplin

    akty prawne dotyczące działalności Narodowego Centrum Nauki

    materiały informacyjne związane z funkcjonowaniem Narodowego Centrum Nauki

    dostępne są na stronie internetowej www.ncn.gov.pl/BIP

    Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Narodowego Centrum Nauki www.ncn.gov.pl/BIP do 30 września 2018 r. oraz umieszczone w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie Centrum.

    Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr  (12) 341-91-91