Rekrutacja on-line

Koordynator Dyscyplin w grupie nauk o życiu

    Pracodawca: , Kraków
    Numer oferty: 584-2019
    Wymagania:

    KONKURS NA STANOWISKO KOORDYNATORA DYSCYPLIN NARODOWEGO CENTRUM NAUKI Nr. ref. UP/ZKD/4/2019

    data przyjmowania zgłoszeń 27.02.2019, data rozstrzygnięcia 31.03.2019 nierozstrzygnięty

    Organizator: Narodowe Centrum Nauki

    Działając na podstawie art. 23 ust.1 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki (Dz. U. z 2018 r. poz. 947 z późn. zm.) Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza
    nabór kandydatów na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki
    w grupie nauk o życiu

    Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

    Liczba stanowisk pracy: 2

    Termin rozpoczęcia pracy: od 1 kwietnia 2019 r.

    Miejsce pracy: Narodowe Centrum Nauki

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

    Do głównych zadań Koordynatora Dyscyplin należy:

    • organizowanie i przeprowadzanie konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki;
    • organizowanie prac Zespołów Ekspertów powołanych do oceny wniosków złożonych w konkursach;
    • upowszechnianie w środowisku naukowym informacji o przeprowadzanych konkursach;
    • analiza złożonych wniosków pod względem formalnym;
    • ocena rzetelności i bezstronności opinii przygotowanych przez ekspertów;
    • przedkładanie Dyrektorowi Narodowego Centrum Nauki do zatwierdzenia list rankingowych przygotowanych przez Zespoły Ekspertów;
    • realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora Narodowego Centrum Nauki.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • co najmniej stopień naukowy doktora w zakresie nauk o życiu;
    • znajomość przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • co najmniej 4-letnie doświadczenie związane z prowadzeniem badań naukowych;
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe;
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
    • samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
    • umiejętność planowania zadań i organizowania czasu pracy;
    • umiejętność współdziałania i komunikatywność.

    Zgłoszenie kandydata na stanowisko Koordynatora Dyscyplin powinno zawierać:

    • CV;
    • list motywacyjny;
    • wykaz osiągnięć naukowych, w tym informacje na temat udziału w realizacji projektów badawczych;
    • skan dokumentów potwierdzających wykształcenie, w tym posiadanie stopnia naukowego lub tytułu naukowego;
    • skan dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;
    • skan podpisanych odręcznie oświadczeń: o niekaralności za umyślne przestępstwo i przestępstwo skarbowe, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Wzory oświadczeń dostępne są na stronie www.ncn.gov.pl/BIP w zakładce „Oferty pracy”.

    Termin i sposób składania dokumentów:

    Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: kancelaria@ncn.gov.pl w terminie do 27 lutego 2019 r. W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.

    Zgłoszenia niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz przekazane po terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Informacje o konkursie, w tym:

    dostępne są na stronie internetowej www.ncn.gov.pl/BIP

    Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Narodowego Centrum Nauki www.ncn.gov.pl/BIP do 31 marca 2019 r. oraz umieszczone w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie Centrum.

    Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel.: (12) 341-91-91.