Rekrutacja on-line

Koordynator Dyscyplin Nauk Humanistycznych,Społecznych i o Sztuce Narodowego Centrum Nauki

    Pracodawca: , Kraków
    Numer oferty: 637-2019
    Wymagania:

    Narodowe Centrum Nauki

    Konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce Narodowego Centrum Nauki

    Nr. ref. UP/ZKD/13/2019

    Organizator: Rada Narodowego Centrum Nauki

    Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres 4 lat

    Wymiar etatu: pełny etat

    Liczba stanowisk pracy: 1

    Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Twardowskiego 16

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

    • organizowanie i przeprowadzanie konkursów na finansowanie badań podstawowych
    • organizowanie prac Zespołów Ekspertów
    • analiza pod względem formalnym wniosków złożonych w konkursach
    • ocena rzetelności i bezstronności opinii przygotowanych przez ekspertów
    • przedkładanie Dyrektorowi NCN do zatwierdzenia list rankingowych przygotowanych przez Zespoły Ekspertów
    • współpraca z polskimi i zagranicznymi naukowcami
    • udział w działaniach NCN obejmujących współpracę międzynarodową
    • prowadzenie działalności upowszechniającej informacje o konkursach NCN
    • prowadzenie szkoleń dla wnioskodawców
    • współpraca z Radą NCN
    • realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora NCN

    Od kandydatów oczekujemy:

    • co najmniej stopnia naukowego doktora w zakresie nauk humanistycznych, społecznych lub o sztuce
    • znajomości przepisów regulujących działalność NCN
    • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
    • co najmniej 4-letniego doświadczenia związanego z prowadzeniem badań naukowych
    • co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego
    • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
    • samodzielności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
    • umiejętności planowania zadań i organizowania czasu pracy
    • umiejętności współdziałania i komunikatywności
    • wysokiej kultury osobistej i asertywności
    • nienagannej postawy etycznej

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się instytucji
    • ambitną, pełną wyzwań pracę w młodym zespole
    • udział w polskich i międzynarodowych wydarzeniach naukowych
    • możliwość rozwijania umiejętności
    • udział w szkoleniach w kraju i za granicą
    • przyjazne i nowoczesne miejsce pracy
    • elastyczne godziny pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dodatkowe wynagrodzenie roczne, dodatek stażowy
    • pakiet sportowy

    Wymagane dokumenty:

    • CV i list motywacyjny
    • wykaz osiągnięć naukowych, w tym informacje na temat udziału w realizacji projektów badawczych
    • skan dokumentów potwierdzających wykształcenie, w tym posiadanie stopnia naukowego lub tytułu naukowego
    • skan dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje
    • skan podpisanych odręcznie oświadczeń: o niekaralności za umyślne przestępstwo i przestępstwo skarbowe, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wzory oświadczeń dostępne są na stronie www.ncn.gov.pl/BIP w zakładce "Oferty pracy"

    Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres e-mail: kancelaria@ncn.gov.pl w terminie do 22 kwietnia 2019 r. W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia. Zgłoszenia niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz przekazane po terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Informacje o konkursie, w tym:

    • regulamin konkursu na stanowisko Koordynatora Dyscyplin
    • akty prawne dotyczące działalności Narodowego Centrum Nauki
    • materiały informacyjne związane z funkcjonowaniem Narodowego Centrum Nauki

    dostępne są na stronie internetowej www.ncn.gov.pl/BIP

    Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Narodowego Centrum Nauki www.ncn.gov.pl/BIP oraz umieszczone w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie Centrum.

    Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel.: (12) 341-91-91