Instruktor Zajęć

  • Praktyki
    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 649-2019
    Wymagania:

    Oferta pracy skierowana przede wszystkim dla absolwentów kierunku Wychowanie Fizyczne

    PEŁNA NAZWA FIRMY/INSTYTUCJI: Fundacja „Sprawniaki”

    ADRES (ul., nr, miejscowość, woj., kod poczt.)

    UI. Zielona 8

    61-851 Poznań

    WWW: http://www.przedszkoliada.pl

    NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY / PRAKTYK: Instruktor Zajęć

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Realizacja Autorskiego programu zajęć dla przedszkolaków “Drużyna Kangura”

    WARUNKI ZATRUDNIENIA (rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.):

    - Umowa zlecenie,

    - elastyczny okres próbny, do ustalenia indywidualnie

    - zmienne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania czasowego i ilości prowadzonych zajęć

    OFERTA WAŻNA DO:  bezterminowo

    UWAGI: Oferta skierowana dla mężczyzn, studentów i absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego.

    KONTAKT:

    tel: 602 398 908

    e-mail: tszafalowicz@przedszkoliada.pl

    E-mail kontaktowy: tszafalowicz@przedszkoliada.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 602 398 908