Rekrutacja on-line

Help desk/ IT

 • Praca
  Help desk/ IT
  Pracodawca: , Poznań
  Termin składania dokumentów: 2019-12-31
  Numer oferty: 593-2019
  Wymagania:

  Computacenter to międzynarodowa firma o brytyjskich korzeniach, zajmująca się zdalnym wsparciem technicznym dla firm z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy informatyczne na różnych poziomach, począwszy od pierwszej linii wsparcia, po administrację systemów IT.

  W związku z otwarciem nowego biura w Poznaniu poszukujemy dużej liczby pracowników na stanowiska pierwszego kontaktu (help desk) oraz stanowiska specjalistyczne IT.

  Dla stanowisk pierwszego kontaktu jedynym wymogiem jest znajomość języka niemieckiego i angielskiego – wszystkiego, co kandydaci muszą wiedzieć na temat komputerów i zagadnień technicznych, nauczą się w naszej firmie.

  Nasza oferta to idealny sposób na rozpoczęcie kariery, zarówno dla specjalistów IT, jak i dla osób o wykształceniu humanistycznym, chcących w praktyce rozwijać swoje umiejętności językowe, a jednocześnie zdobyć wiedzę informatyczną.

  Nasze biuro i Centrum Operacyjne mieści się w Poznaniu, przy ulicy Głogowskiej, 300 metrów od Dworca Zachodniego. Zachęcamy do odbycia wirtualnego spaceru, który pozwoli na zapoznanie się z naszą siedzibą, wystarczy odwiedzić stronę: https://www.cc-poznan.pl/

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji