Fizjoterapeuta

    Pracodawca: ,
    Numer oferty: 574-2019
    Wymagania:

    FIZJOTERAPEUTO! Nowy rok, nowe szanse i możliwości!

    Nowe miejsca pracy w przychodniach fizjoterapeutycznych!

    • ERLANGEN, brutto 2000-2500 Euro
    • NEUBRANDENBURG, brutto 2000-2500 Euro
    • PADEBORN, brutto 2200-3000 Euro
    • KEHL, brutto 2000-2500 Euro
    • NAUMBURG, brutto 2000-25000 Euro
    • NEUSTADT, brutto 2200-2600 Euro

    oraz ponad 200 innych ofert pracy z całych Niemiec!

    CZAS NA ZMIANY! ROK 2019 jest TWOIM rokiem!

    Dlaczego?

    • Ponieważ zarobisz dobre pieniądze
    • Ponieważ spełnisz się zawodowo
    • Ponieważ będziesz miał pewne zatrudnienie z zabezpieczeniem socjalnym
    • Ponieważ będziesz dumny z tego, co robisz

    Na Ciebie czeka:

    • Atrakcyjny zarobek
    • Możliwość zatrudnienia przed nostryfikacją
    • Praca we wszystkich dziedzinach fizjoterapii
    • Nowoczesne ośrodki
    • Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne
    • 20-40 godzinny tydzień pracy z indywidualnym planem zajęć
    • Umowa na czas nieokreślony
    • Od 24 dni urlopu (zależne od wieku)
    • Dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego
    • Wprowadzenie w zakres obowiązków
    • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokum

    oraz dużo więcej…

    Twój Job Agent oferuje:

    • Dopasowanie Twoich umiejętności zawodowych oraz osobistych preferencji do odpowiedniej oferty pracy => zadowolenie zawodowe oraz osobiste
    • Przeprowadzenie nostryfikacji Twojego dyplomu => legalna praca w Niemczech
    • Sprawdzenie umowy o pracę => pewność, że jest ona zgodna z niemieckimi przepisami
    • Zatrudnienie na tych samych warunkach co twój niemiecki kolega po fachu o tych samych kwalifikacjach
    • Możliwość rozpoczęcia pracy w jednostkach, w których pracują już polscy fachowcy => łagodne wejście w nowe struktury organizacyjne
    • Pomoc w procesach rejestracyjnych w Niemczech => pewność, że wszystko jest załatwione zgodnie z przepisami

    Co musisz zrobić?