Asystentka

  • Praca
    Asystentka
    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 533-2018
    Wymagania:

    POZENA

    Asystentka / Asystent

    Praca w biurze Poznaniu

    Rola wspierająca w stabilnej firmie językowej, doskonały krok w karierze dla studentów zaocznych bądź absolwentów, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z pracą biurową lub chcą nabrać doświadczenia w wielu różnych obszarach z tego zakresu zawodowej aktywności.

    Główne zadania

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
    • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
    • Tworzenie raportów i podsumowań
    • Przygotowanie dokumentów dla księgowości
    • Organizowanie przestrzeni pracy dla innych
    • Dbanie o prawidłowy obieg informacji w firmie
    • Prowadzenie kalendarza spotkań

    Oferujemy

    • Pracę w centrum Poznania w atrakcyjnej lokalizacji, skomunikowanej z całym miastem
    • Ciekawe i inspirujące zadania w każdym dniu
    • Współtworzenie normalnego i sympatycznego Zespołu POZENA
    • Zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym)
    • Nowoczesne warunki pracy

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie
    • Skrupulatność i pomysłowość Podzielność uwagi
    • Elastyczność, dyskrecja i umiejętność współpracy
    • Rzetelność i wysoka motywacja do wykonywania zadań w określonym terminie Umiejętność aktywnego słuchania
    • Umiejętność poprawnego formułowania myśli w języku polskim
    • Znajomość podstawowego oprogramowania biurowego
    • Uprzejmość wobec kontrahentów, współpracowników i kolegów
    • Uśmiech, energia, entuzjazm i poczucie humoru

    Mile widziane dodatkowe atuty

    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • Znajomość dowolnego systemu CRM

    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie na adres kariera@pozena.com CV i listu motywacyjnego, zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu obecnej rekrutacji, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit. A. Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, o treści dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do procesu rekrutacji dla spółki Pozena Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. A RODO.”

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POZENA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w 60-791 Poznań, ul. Władysława Reymonta 5/3 telefon: (61) 227 84 00. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody na udział w nim. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów do pracy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż przez 6 miesięcy) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-16:00 w siedzibie Spółki