Asystent ds. administracyjnych

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 654-2019
    Wymagania:

    Terlan Sp. z o.o. poszukuje:
    Asystenta ds. administracyjnych - niepełny wymiar etatu

    Zakres obowiązków:
     Zarządzanie korespondencją, nadzór nad obiegiem elektronicznym dokumentów (w tym wprowadzanie i opisywanie faktur w systemie operacyjnym)  Obsługa recepcji/sekretariatu firmy, obsługa połączeń telefonicznych  Realizacja bieżących zadań operacyjnych związanych z funkcjonowaniem biura

    Profil kandydata:
     Bardzo dobra obsługa programów (MS Word, dobra MS Power Point i MS Excel) oraz urządzeń biurowych  Znajomość j. angielskiego (połączenia telefoniczne, korespondencja)  Umiejętność współpracy

    Oferujemy:
     Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z klauzulą , list motywacyjny z dopiskiem: „Asystent ds. administracyjnych” na adres: praca@terlan.pl Terlan Sp. z o.o., ul. Przemyska 5, 61-324 Poznań

    Prosimy o dodanie klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Terlan Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”