Rekrutacja on-line

Animator

  • Praca
    Animator
    Pracodawca: , Bursztynowo
    Numer oferty: 761-2020
    Wymagania:

    animator

    Obowiązki :

    • · kreatywna, twórcza pedagogika zabawy dla dzieci i
    • · tworzenie mini projektów edukacyjnych, sportowych, rozwojowych z dziećmi,
    • · umiejętność udzielania wsparcia pedagogicznego podopiecznym,
    • · praca z misją wspierania młodych ludzi przeżywających trudności wieku dorastania,
    • · dzielenie się z młodzieżą swoimi pasjami i zainteresowaniami,
    • · organizowanie zajęć, zabaw dla dzieci i  młodzieży,
    • · prowadzenie zabaw dla dzieci
    • · organizowanie animacji dla dorosłych

    Wymagania :

    • · energia i odwaga w działaniu,
    • · kreatywność,
    • · dobry kontakt z dziećmi,
    • · pozytywne nastawienie do życia,
    • · umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
    • · otwartość,
    • · głowy pełnej pomysłów
    • · umiejętność współpracy w grupie,
    • · umiejętność koordynowania oraz organizacji zabaw dla dzieci,

    Oferujemy :

    • · umowę o pracę (pełny etat
    • · stałe godziny pracy,
    • · zakwaterowanie
    • · wyżywienie
    • · możliwość zdobycia doświadczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: recepcja@bursztynowo.com.pl

    Twój Ruch!

    E-mail kontaktowy: recepcja@bursztynowo.com.pl