Rekrutacja on-line

Account Manager

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 638-2019
    Wymagania:

    Zarobki: 2 000- 3 000 zł netto + prowizja

    Forma zatrudnienia: Zlecenie

    Wymiar godzin: full/ part

    Gdzie: Poznań, Gąsiorowskich 4

    Chciałabyś aby Twoje zaangażowanie i praca miały bezpośredni wpływ na rozwój firmy? Jesteś osobą otwartą, posiadającą cechy lidera, która jest w stanie stworzyć zgrany zespół? Nieustannie poszerzasz swoją wiedzę i niestraszne są CI nowe technologie?

    Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to szukamy właśnie Ciebie!

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie wszystkimi aspektami sprzedaży: pozyskiwanie klientów, zarządzanie kontaktami, zawieranie kontraktów, opieka posprzedażowa
    • Prezentowanie i sprzedaż oferty firmy z zakresu bezpieczeństwa IT
    • Mailowy, telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami
    • Przygotowanie ofert, prezentacji i materiałów handlowych oraz monitorowanie przebiegu procesów decyzyjnych
    • Podejmowanie inicjatyw wewnątrz-organizacyjnych zwiększających efektywność działań sprzedażowych

    Wymagania:

    • Zainteresowanie nowościami technologicznymi
    • Swoboda prowadzenia rozmów i komunikatywność
    • Rzetelność, sumienność, pracowitość i zaangażowanie
    • Samodzielność, samodyscyplina i umiejętność efektywność zarządzania czasem
    • Chęć rozwoju i poszerzenia wiedzy
    • Szybkość uczenia się i przystosowania się do zmiennych warunków pracy
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych oraz spotkań z klientami
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu IT lub w trakcie studiów
    • Znajomość technologii z zakresu IT Security( Szyfrowanie, Firewall, 2FA, UTM, PIM/PAM, DLP, itp.)
    • Umiejętność prowadzenia samodzielnych spotkań biznesowych z klientem B2B
    • Doświadczenie i umiejętności w sprzedaży B2B
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o wysłanie CV na adres praca@ekransystem.pl , z tytułem wiadomości AM/04/2019

    Wysyłając aplikację, Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji

    procesów rekrutacyjnych, zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz.Urz. UE L 2016, Nr 119), tzw. RODO.