Biblioteka

-> KATALOG BIBLIOTECZNY WSPiA <-

 

Potrzebujesz książki, która pomoże Ci w pomyślnym zdaniu egzaminu?

Chcesz zaskoczyć swego promotora artykułem wyszukanym w specjalistycznej bazie danych?

A może po prostu chcesz skorzystać z Internetu lub skopiować notatki?

Jeżeli, na którekolwiek z zadanych powyżej pytań odpowiedziałeś TAK zapraszamy Cię serdecznie w progi Biblioteki Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji. Naszym czytelnikom zapewniamy dostęp do literatury zgodnej z potrzebami naukowo-badawczymi i dydaktycznymi uczelni. Oferujemy również możliwość przeszukiwania baz danych, dostępnych na piętnastu komputerach znajdujących się w czytelni. 

Zanim jednak do nas zawitasz, zapoznaj się bliżej z naszą stroną internetową, która powstała żeby ułatwić i uprzyjemnić Tobie korzystanie z zasobów Biblioteki.

Znajdziesz tu m. in. nasz katalog on-line, informację o bazach danych, katalogi innych bibliotek oraz zasady korzystania z niektórych z nich. Ponadto spis czasopism tradycyjnych oraz on-line, a także bardzo przydatny e-Poradnik. Za pośrednictwem strony możesz również zgłosić propozycję zakupu książki, potrzebnej w toku studiów. My, z kolei, zrobimy wszystko, aby uzupełnić zbiory Biblioteki o zaproponowany tytuł.

Chcąc ułatwić Ci dotarcie do potrzebnych źródeł wiedzy, umieściliśmy również na naszej stronie e-Pomocnik studenta. Znajdziecie tam linki do różnego rodzaju słowników, atlasów, a także do instrukcji obsługi naszego katalogu on-line.

Swoją uwagę powinieneś również poświęcić regulaminowi korzystania z Biblioteki. Jego znajomość jeszcze nikomu nie zaszkodziła, wprost przeciwnie. Dobrze jest znać swoje obowiązki, ale także i prawa. Dzięki temu możesz w przyszłości uniknąć wielu nieporozumień (np. płacenia kary za przetrzymanie książek. Niezbyt przyjemne wydarzenie, którego z łatwością można uniknąć).

Polecamy Ci także lekturę Savoir Vivre. Dowiesz się z niego jak powinieneś zachowywać się na terenie Biblioteki, aby współpraca z nami przebiegała w przyjaznej atmosferze. Odrobina dobrych obyczajów nigdy nie zawadzi. 

Zaglądaj na stronę Twojej biblioteki jak najczęściej, aby być na bieżąco z wszelkimi nowinami.

 

Zespół Biblioteki WSPiA

 

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI

PONIEDZIAŁEK – NIECZYNNE

WTOREK – 8.00 – 15.00

ŚRODA – 8.00 – 15.00

CZWARTEK – NIECZYNNE

PIĄTEK – 8.00 – 15.00

SOBOTA – 8.00 – 17.00

NIEDZIELA – 8.00 – 14.00

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji