Rekrutacja on-line

WSPiA NA PODIUM!!!

Gala Sportu Akademickiego to oficjalna inauguracja nowego sportowego roku akademickiego 2016/2017. Patronat nad Galą, jako jednym z elementów obchodów 100 – lecia Akademickiego Związku Sportowego w Warszawie objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Zgodnie z tradycją 20 października 2016 roku (czwartek) w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbyła się Gala Sportu Akademickiego podsumowująca dokonania sportowe roku akademickiego 2015/2016.

Było to dla nas ważne i  wyjątkowe wydarzenie, podsumowujące sukcesy sportowe i organizacyjne Akademickiego Związku Sportowego w minionym roku. W programie uroczystości zaplanowane było wręczenie nagród za Akademickie Mistrzostwa Polski 2015/2016, wyróżnienie najlepszych uczelni oraz zawodników AZS, medalistów Akademickich Mistrzostw Europy, Akademickich Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich. Wydarzenie odbyło się w sali im. Stefana Starzyńskiego a uświetnił je występ Rafała Brzozowskiego. Po części oficjalnej odbyła się tak jak na mistrzów sportu przystało dobra zabawa taneczna pod wodzą Marka Sierockiego.

Z dumą zawiadamiamy, iż Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu zdobyła II miejsce i srebrny medal wśród niepublicznych uczelni w kraju.

amp2016

Nagrodę w imieniu J.M Rektora prof. z. dr hab. n. med. Jerzego Szczapy odebrali, Pełnomocnik Rektora mgr Barbara Gumińska i mgr Karol Hejne.

 

Gratulujemy naszym sportowcom i czekamy na kolejne sukcesy!!!

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji