Rekrutacja on-line

Historyczny sukces sportowców WSPiA!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że sportowcy naszej uczelni zwyciężyli w Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski sezonu 2014/15. W pokonanym polu nasi studenci zostawili uczelnie publiczne takie jak: Politechnikę Poznańska, Uniwersytet im. A. Mickiewicza czy Akademię Wychowania Fizycznego. Po raz pierwszy w historii Akademickich Mistrzostw Wielkopolski triumf odniosła uczelnia niepubliczna!

Drodzy Studenci – Sportowcy,w imieniu Władz WSPiA im. Mieszka I gratuluję Wam ogromnego sukcesu, jakim jest zwycięstwo w Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski.Wiemy, że osiągając tak dobre wyniki w sporcie promujecie również naszą Uczelnię. Wasze sukcesy i zaangażowanie w szerzenie kultury sportu w Uczelni i środowisku akademickim napawają ogromnym optymizmem i dumą, iż studiujecie właśnie tutaj. Miniony rok akademicki przyniósł niejeden sukces naszych studentów w różnych dyscyplinach sportowych, co jest niewątpliwą zasługą Prodziekana WZP – opiekuna AZS i Kierownika Studium Wychowania Fizycznego, Pana mgr Karola Hejne – również i jemu gorąco dziękujemy.Mamy nadzieję, iż Wasza determinacja, ciężkie treningi i osiągane wyniki zawiodą Was na areny krajowe i międzynarodowe, a może i olimpijskie.Życzymy dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji.Janina Minkiewicz-NajtkowskaRektor WSPiA im. Mieszka IOto czołowe miejsca w klasyfikacji Akademickich Mistrzostw Wielkopolski 2014/15:

1. Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji – 1192 pkt.

2. Politechnika Poznańska – 1157 pkt.

3. Uniwersytet Ekonomiczny – 1129 pkt.

4. Uniwersytet im. A. Mickiewicza – 1123 pkt.

5. Uniwersytet Przyrodniczy – 861 pkt.

6. Akademia Wychowania Fizycznego – 700 pkt.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji