Rekrutacja on-line

O nas

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Mieszko w Poznaniu, jest ogólnopolską, niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli, posiadającą Zaświadczenie nr DE-III-6.5471.10.2016 o wpisie do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia, którego dokonał Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Zadaniem placówki jest wspomaganie kadry kierowniczej szkół i placówek oraz nauczycieli województwa wielkopolskiego w podnoszeniu jakości pracy i doskonaleniu warsztatu zawodowego. Istotnym elementem wspomagającym adresatów naszej oferty jest współpraca z wydawnictwami i firmami edukacyjnymi. Pragniemy jednak, aby nasza współpraca miała bardziej instytucjonalny i zorganizowany charakter.

Posiadamy nowoczesną bazę dydaktyczną – w tym sale umożliwiające zajęcia adresowane zarówno do kilkudziesięciu, jak i kilkunastu nauczycieli. Ponadto na terenie WSPiA działa lokal gastronomiczny, który jest przygotowanyna działalność o charakterze cateringowym.

Proponujemy Państwu szerszą i bardziej kompleksową prezentację Waszego dorobku wydawniczego na terenie naszej placówki. Może ona mieć charakter odrębnych spotkań wydawnictw i firm edukacyjnych z kadrą kierowniczą szkół i placówek oraz nauczycielami z terenu województwa wielkopolskiego lub, w formie udziału przedstawicieli wydawnictw w zajęciach prowadzonych przez naszych nauczycieli.

Oferujemy Państwu przystępne ceny za wynajem pomieszczeń dydaktycznych lub możliwość, zamiast wniesienia opłat z tytułu wynajęcia sal, nieodpłatnego przekazania Ośrodkowi pakietów wydawniczych lub pomocy dydaktycznych, które byłyby udostępniane adresatom naszej oferty.

Zapraszamy więc Państwa do szerszej współpracy w zakresie prezentowania oferty wydawniczej, dzięki czemu nauczyciele z terenu województwa wielkopolskiego poznają nowe opracowania metodyczne i pomoce naukowe.

Zapraszamy na stronę internetową wspia.pl w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat oferowanej przez nas współpracy.

 

IMG 1232

dr Ireneusz Materniak

Dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli

tel. 61 646 02 21; odn@wspia.pl

 

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Mieszko zaprasza do udziału w kursach odbiorców zbiorowych oraz indywidualnych.

Odbiorcy zbiorowi (Rady Pedagogiczne lub inne grupy) proszeni są o kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów szkolenia.

W przypadku zgłoszeń indywidualnych odbiorców, ODN Mieszko informuje zainteresowanych pocztą elektroniczną o szczegółach danego kursu  na tydzień przed planowanym szkoleniem.

Brak potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia  przez  ODN  Mieszko oznacza, że chwilowo ODN Mieszko nie realizuje kursu o tym temacie.

W przypadku realizacji przez ODN Mieszko kursu dla Zainteresowanego Odbiorcy Indywidualnego ODN Mieszko zawsze informuje klienta o terminach realizacji pocztą elektroniczną lub telefonicznie – prosimy o podawanie adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu.

Czas trwania  szkoleniowych poszczególnych rad pedagogicznych – do uzgodnienia z dyrektorami szkół i przedszkoli oraz innych placówek oświatowych. 

Wystawiamy świadectwa ukończenia danego kursu, zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 19.11.2009r. oraz faktury.

 

 

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji