Rekrutacja on-line

Prodziekan Wydziału Zdrowia Publicznego

dr Joanna Łupicka

 

Absolwentka Wydziału Farmacji UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (1998r). W 2009 r. uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych. Praca doktorska pt. ,, Rozwój nerwów rdzeniowych u zarodków ludzkich od piątego do ósmego tygodnia”, wykonana w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu pod kierunkiem prof. dr hab. Witolda Woźniaka.

 

Nauczyciel akademicki z 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu Anatomii Prawidłowej i Klinicznej Człowieka, jak również w praktycznym preparowaniu zwłok ludzkich w celach naukowych i dydaktycznych.

 

Prowadziła zajęcia w języku polskim i angielskim na kierunkach: Lekarski, Stomatologia, Położnictwo, Pielęgniarstwo, Fizjoterapia, Farmacja, Ratownictwo Medyczne, Kosmetologia, Optometria i Dietetyka.

 

Od wielu lat współpracuje i prowadzi wykłady i zajęcia prosektoryjne dla nauczycieli i uczniów liceów poznańskich z zakresu Anatomii Człowieka. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Histologii, Uniwersytetu Zielonogórskiego w Zielonej Górze.

 

Jej zainteresowania naukowe dotyczą głównie neuroembriologii, anatomii klinicznej, rozwoju i budowy morfologicznej oraz czynności układów anatomicznych człowieka.

 

Jest autorką licznych publikacji naukowych z dziedziny embriologii, neuroembriologii i anatomii człowieka.

 

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji