Rekrutacja on-line

Prodziekan Wydziału Nauk Prawnych i Społecznych

dr Renata Komorowska-Iluk

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, kierunek Pedagogika, specjalność Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, doktor nauk społecznych w zakresie Pedagogiki uzyskany na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu.

 

Z Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji związana od 2008 roku. W początkowym okresie jako pełniąca funkcję Prodziekana Wydziału Pedagogiki Wydziału.

 

W latach 2011 – 2013 Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Nowym Tomyślu. W latach 2013 – 2016 Dziekan  Wydziału Pedagogiki WSPiA im. Mieszka I w Poznaniu, a od roku 2016 Prodziekan Wydziału Nauk Prawnych i Społecznych.

 

Nauczyciel akademicki przedmiotów związanych z pedagogiką ogólną, procedurami badań pedagogicznych, profilaktyką, diagnozą i terapią zaburzeń mowy. Od 2011 roku nauczyciel mianowany.

 

Twórca i wieloletni opiekun Koła Naukowego Pedagogów Passus działającego na Wydziale Pedagogiki WSPiA im. Mieszka I.

 

Wraz z dr Magdaleną Bankiewicz pomysłodawca i organizator cyklu Seminariów Innowacyjnej Praktyki Pedagogicznej organizowanych corocznie na Wydziale Nauk Prawnych i Społecznych. Jest promotorem wielu prac licencjackich i magisterskich.

 

W ramach podnoszenia swoich kompetencji zawodowych ukończyła studia podyplomowe w zakresie Logopedii a następnie Neurologopedii. Ponadto uczestniczyła w kilkunastu kursach i szkoleniach specjalistycznych w zakresie terapii neurobiologicznej. Posiada certyfikat z zakresu terapii ręki I i II stopnia.

 

W obszarze zainteresowań naukowych dr Renaty Komorowskiej-Iluk znajdują się neurobiologia, neurodydaktyka oraz zaburzenia rozwojowe dzieci zwłaszcza w zakresie zaburzeń komunikacji.

 

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji