Rekrutacja on-line

Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSPiA w Nowym Tomyślu

dr Joanna Frejman

 

Doktor nauk humanistycznych; tytuł uzyskała po obronie dysertacji naukowej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej; absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, obecnie Uniwersytet Zielonogórski.

 

Ukończyła podyplomowe studia dla nauczycieli akademickich z zakresu Emisji głosu z uprawnieniami instruktorskimi. Ponadto ukończyła studia podyplomowe Organizacja i zarządzanie oświatą oraz podyplomowe studia kwalifikacyjne Bibliotekoznawstwo z Informacją Naukową.

 

Autorka monografii i wielu publikacji naukowych z obszaru językoznawstwa synchronicznego i komunikacji interpersonalnej w aspekcie szeroko pojętej pedagogiki, uczestniczka i prelegentka znaczących konferencji naukowych. Przez wiele lat pełniła kierownicze stanowiska zarządcze.

 

Pełniła także funkcję Przewodniczącej Rady Programowej Telewizji Polskiej TVP3, współpracowała z wieloma uczelniami w Polsce i za granicą.

 

Od wielu lat związana z Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Od września 2016 roku pełni funkcję dziekana Wydziału Zamiejscowego w Nowym Tomyślu.

 

Promotorka wielu prac licencjackich i magisterskich. Interesuje się neurolingwistyką, pedagogiką, kulturą, mediami, ekonomią i wiedzą o świecie.

 

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni