Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSPiA w Nowym Tomyślu

dr Joanna Frejman

 

Doktor nauk humanistycznych; tytuł uzyskała po obronie dysertacji naukowej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej; absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, obecnie Uniwersytet Zielonogórski.

 

Ukończyła podyplomowe studia dla nauczycieli akademickich z zakresu Emisji głosu z uprawnieniami instruktorskimi. Ponadto ukończyła studia podyplomowe Organizacja i zarządzanie oświatą oraz podyplomowe studia kwalifikacyjne Bibliotekoznawstwo z Informacją Naukową.

 

Autorka monografii i wielu publikacji naukowych z obszaru językoznawstwa synchronicznego i komunikacji interpersonalnej w aspekcie szeroko pojętej pedagogiki, uczestniczka i prelegentka znaczących konferencji naukowych. Przez wiele lat pełniła kierownicze stanowiska zarządcze.

 

Pełniła także funkcję Przewodniczącej Rady Programowej Telewizji Polskiej TVP3, współpracowała z wieloma uczelniami w Polsce i za granicą.

 

Od wielu lat związana z Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Od września 2016 roku pełni funkcję dziekana Wydziału Zamiejscowego w Nowym Tomyślu.

 

Promotorka wielu prac licencjackich i magisterskich. Interesuje się neurolingwistyką, pedagogiką, kulturą, mediami, ekonomią i wiedzą o świecie.

 

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji