Rekrutacja on-line

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna - Dwuletnie Studia Podyplomowe

centrum medycyny estetycznej

W lutym 2017 roku uchwałą Senatu Wyższej Szkoły Pedagogii i Administracji zostało powołane Centrum Medycyny Estetycznej. Na dyrektora jednostki powołano dr n. med. Krzysztofa Wachala. Głównym zadaniem nowo powstałego Centrum było stworzenie platformy i zaplecza dla dalszego rozwoju oferty i bazy dydaktycznej uczelni. W jego ramach utworzono nowy kierunek dwuletnich studiów podyplomowych - Medycyna Estetyczna skierowanych do lekarzy medycyny i lekarzy stomatologii. Planuje się w przyszłości otwarcie dwóch nowych kierunków: Dwuletnich Studiów Podyplomowych skierowanych do lekarzy medycyny: Podologia Lekarska. Jednoletnich Studiów Podyplomowych skierowanych do Kosmetologów: Podologia Kosmetyczna. Program kierunków obejmuje cykle zajęć teoretycznych oraz szereg procedur nieinwazyjnych i inwazyjnych, których autorami i wykładowcami są światowe i krajowe autorytety z zakresu medycyny estetycznej. Mamy nadzieję, że nowa oferta spotka się z dużym zainteresowaniem przyszłych studentów, tym bardziej, że wszystkie kierunki są odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek usług komercyjnych w tych specjalizacjach, a WSPiA jest jedyną uczelnią w Zachodniej Polsce mogącą zaproponować studia na tych prestiżowych kierunkach.  

DERMAPEN Zdjecie marketingowe 01

Oferujemy:

 • atrakcyjny kierunek z perspektywą ciekawej pracy
 • program studiów dopasowany do najnowszych trendów dynamicznie rozwijającego się rynku usług medycznych
 • profesjonalna kadra naukowa, z bogatym doświadczeniem praktycznym
 • możliwość zapoznania się technikami zabiegów wykonywanych przez ekspertów z Polski i zagranicy
 • nowoczesna baza dydaktyczna i zabiegowa
 • współpraca z renomowanymi ośrodkami medycyny estetycznej
 • miła i przyjazna atmosfera zdobywania wiedzy i umiejętności praktycznych
 • małe grupy studenckie umożliwiające efektywne zdobywanie umiejętności praktycznych
 • jedyna taka uczelnia w Polsce Zachodniej
 • unikatowy w skali europejskiej, modułowy program zajęć umożliwia uzyskiwanie certyfikatów z poszczególnych umiejętności medycznych jeszcze przed całkowitym ukończeniem studiów. Pozwala to na bardzo szybkie rozpoczęcie praktyki zawodowej. 
 • Absolwenci Centrum Medycyny Estetycznej przy WSPiA w czasie dwóch lat zajęć posiądą wiedzę i praktyczne kwalifikacje dające tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej honorowany w Polsce i Europie.
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji